Superliga, etapa a XVI-a: U Cluj-Petrolul, Poli Iași-CFR Cluj și

Por um escritor misterioso
Last updated 28 maio 2024
U Cluj-Petrolul Ploiești, Poli Iași-CFR Cluj și Farul Constanța-FC Hermannstadt sunt meciurile de sâmbătă din Superliga de fotbal. Partidele fac parte din etapa a XVI-a, prima din returul campionatului național.
CFR Cluj, iertată de două penalty-uri în meciul cu Petrolul - Reacții dure din tabăra „lupilor galbeni” - HotNews.ro
CFR Cluj Poli Iași, Superliga, 15 iulie Pariez Online - cfr cluj - poli iași (V6CMI9O)
Universitatea Cluj – Petrolul 0-0. „Șepcile roșii” ​​au rezistat cu un om în minus/Vali Gheorghe, eliminat la 4 minute după intrarea în teren! - Ştiri de Cluj
Liga 2, etapa a 16-a. Petrolul, victorie importantă în derby-ul cu U Cluj. Cum arată clasamentul la finalul sezonului de toamnă
Superliga, etapa a XVI-a: U Cluj-Petrolul, Poli Iași-CFR Cluj și Farul-Hermannstadt
CFR Cluj câștigă la limită cu Petrolul și revine pe locul 2 în SuperLigă! –
Poli Iaşi - CFR Cluj 3-3! Ardelenii au trecut pe primul loc, după un meci nebun cu 6 goluri în total şi 5 doar într-o repriză! - Antena Sport
SuperLiga, etapa a 16-a: Oțelul îi predă fotbal UTA-ei la Sibiu și au argumente de play-off! - Sportarad
VIDEO Poli Iaşi - CFR Cluj 3-3! Spectacol total în Copou! Elevii lui Mandorlini au ratat victoria pe final
Petrolul a pierdut ultimul meci în Liga 1 tocmai la Cluj: care este avertismentul lui Florin Pîrvu înaintea partidei cu U Cluj