FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc

Por um escritor misterioso
Last updated 15 junho 2024
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un  penalty în ultimile minute de joc
FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
tags:poli iasi hermannstadt
Academica Clinceni - Sepsi 2-0, Victorie pentru elevii lui Ilie Poenaru în etapa a 9-a din Liga 1
Doi tineri din Sibiu oferă antrenamente personalizate de fotbal. „Oferim jucătorilor noștri o experiență unică”
VIDEO EXCLUSIV Gabi Tamaş e convins că FC Voluntari va rămâne în Liga 1! Lotul nostru este mult mai bun
Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei