FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat

Por um escritor misterioso
Last updated 23 maio 2024
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final  dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt a pierdut în mod dramatic două puncte în meciul de pe teren cu Politehnica Iași din etapa 17 a SuperLigii. Sibienii au ratat un penalty acordat cu VAR în minutul 90+4.
Stiri scrise de Sorin Dumitrescu: - Pagina 1
FC Voluntari - Universitatea Craiova 0-0 în etapa #12 din Superliga. Mitriță a dat cu piciorul victoriei
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Hermannstadt - Poli Iași 0-0, în etapa a 17-a din Superliga
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri
Superliga 2023/2024: Revelația FC Hermannstadt, meci cu Poli Iași, în deschiderea etapei a 17-a
Sepsi - Rapid 0-0 » Șansă mare ratată de Rapid » Sepsi le-a interzis primul loc giuleștenilor! Clasamentul ACUM
VIDEO ǀ Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
Liga 1 - Etapa 17: Rezultate şi marcatori
Sport, cele mai noi stiri din fotbal, tenis, pe - Pagina 17 ultimele stiri din sport, meciuri, rezultate live
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate