Victorie fără emoții pentru FCSB. F.C Hermannstadt a fost învinsă cu 3 la 0

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
FCSB și F.C. Hermannstadt s-au înfruntat în această seară în cel mai tare meci al etapei a 20-a din Superligă. Jocul a început la ora 20:00 și s-a încheiat două ore
VIDEO, FCSVIDEO
Egal între CFR Cluj și FCSB
FCSB plătește 600.000 de euro pentru transferul lui Baba Alhassan. Sportivul a făcut vizita medicală la
Poli Iaşi - Farul 2-3. Meci nebun în Copou! Jucătorii lui Gică Hagi au câştigat cu emoţii după ce au condus cu 3 goluri! - Antena Sport
Victorie fără drept de apel obținută de FCSB în duelul cu Hermannstadt
Hermannstadt și ASU Poli obțin victorii la același scor cu Clinceni, respectiv Luceafărul.** Dunărea a trecut cu emoții de FC Argeș, după ce la pauză a fost condusă
Calificare cu emoții pentru FCSB în Cupa României! Roș-albaștrii, egalați după ce au condus cu 3-0. Rezultatele zilei - Eurosport
FCSB - Poli Iași 2-1, în etapa #6 din Superligă
Sibienii răstoarnă scorul după pauză pe ”Ilie Oană” și obțin victoria cu Chindia! FC Hermannstadt urcă pe locul 4 în play-out, Sport
Pas spre promovarea directă pentru Petrolul Ploiești. Echipa lui Nae Constantin a câștigat fără emoții cu Unirea Slobozia - Playsport