FC Hermannstadt, victorie la Iași cu 3 la 1: Dublă pentru Balaure

Por um escritor misterioso
Last updated 19 junho 2024
Echipa de fotbal FC Hermannstadt a reușit prima victorie din această ediție de campionat, învingând în deplasare pe Poli Iași cu scorul de la 3 la 1. Primele două goluri ale sibienilor
Poli Iași – Dinamo 4 1 și Oțelul Galați Antena Sport - meci iasi azi
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, etapa 2 din SuperLiga. Balaure duce punctele la Sibiu
Rapid - FC Hermannstadt 0-1 în etapa 29 din SuperLiga. Sibienii, prima victorie în 2023. Dugandzic, penalty ratat în prelungiri. Video
Corvinul Hunedoara şi FC Hermannstadt calificate în sferturile Cupei României - Playsport
FC Hermannstadt - UTA 2-1, în etapa 3 din SuperLiga. Măldărășanu trece peste Rapid
Farul – FC Hermannstadt, 1-1, în etapa 16 din SuperLiga. Hagi pierde două puncte în prelungiri
Hermannstadt - Farul 0-1, SuperLiga etapa 1. Grameni aduce victoria campioanei
Petrolul și Hermannstadt au remizat pe ”Ilie Oană”, în etapa 3 de play-off
Poli Iași pierde pe teren propriu cu Hermannstadt. Dublă pentru Balaure
VIDEO - FC Hermannstadt, victorie la scor în deplasare - A bătut cu 5-0 pe Astra
Poli Iași - Hermannstadt 1-3 în runda secundă din SuperLigă. „Dublă” Balaure și „bijuterie” Iancu
Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de deschiderea primului Fan Shop – Ziarul Mesagerul de Sibiu
FC Hermannstadt, victorie în deplasare; 3-1 cu Politehnica Iaşi
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă