VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în liga 2

Por um escritor misterioso
Last updated 30 maio 2024
VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în  liga 2
EXCLUSIV, Beneficiază Steaua și cluburile de drept public din Liga 2 de schimbarea de regulament adoptată de Comitetul Executiv al FRF? ”Obiectivul este de win-win!”, SuperLiga
Arhive FC Hermannstadt fotbal - Ora de Sibiu
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
Ploaie de goluri în Liga 2! Poli Iași și Hermannstadt, victorii la scor în etapa a șaptea. Cum arată clasamentul
Poli Iasi se scufunda! Inca o infrangere pentru echipa lui Napoli, care ramane pe ultimul loc! Viitorul obtine a doua victorie din playout! Aici ai tot ce s-a intamplat si clasamentul
Poli Iași, victorie vitală cu Hermannstadt! Intră în play-out cu un punct sub Dinamo
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Echipa din play-off-ul SuperLigii care nu poate evolua în cupele europene: ”Clubul e în insolvență”
Fotbal: FC Hermannstadt - FCSB 2-2, în meci restant din Superligă - Sport Alert