Hajduk poražen na Poljudu! Niti Livaja ih nije uspio spasiti

Por um escritor misterioso
Last updated 19 maio 2024
U posljednjoj utakmici 12. kola HNL-a susreli su se Hajduk i Osijek. Prije reprezentativne stranke Hajduk je izgubio od Rijeke na Rujevici. Ujedno to bijele koštalo i prvoga mjesta na ljestvici. Sada su na Poljudu izgubili od Osijeka i tako ostali na dva boda zaostatka za vodećom Rijekom
UŽIVO Hajduk poražen na Poljudu! Niti Livaja ih nije uspio spasiti
HAJDUK - RIJEKA 1:0 KRAJ! Prvi poraz Rijeke u sezoni. Labrović spasio Bijele i većeg poraza - Novi list
Hajduk dva puta pogodio vratnicu, ali na semaforu je ostala nula: Odluka pada u Grčkoj
Fenomen Livaja: enfant terrible koji je pokrenuo renesansu Hajduka - Večernji.hr
Sudačka komisija: Šarlija je zbog prekršaja na Mierezu trebao biti izravno isključen iz igre - Večernji.hr
Još živi nada! Puljani se nisu dali, no Livaja se ukazao
Zekić nakon pobjede: 'Fali nam bahatosti, ali mislim da će ova utakmica to promijeniti' - Večernji.hr
Slobodna Dalmacija - #rudeš
Livaković i Fener ne prestaju pobjeđivati. Primio prvi gol tek nakon 440 minuta igre - Večernji.hr
Trener Hajduka izazvao bijes Torcide. Skandirali s tribina: 'Leko, odlazi!' - Večernji.hr
Navijači Hajduka komentarima obasuli Dambrauskasa: 'Vrati se! Trebamo te' - Večernji.hr
Hajduk u 96. minuti ostao bez pobjede protiv Lokomotive. Sentić ga spasio od poraza
Sportske novosti - UŽIVO: Pogledajte sastav Hajduka za lov na četvrti uzastopni trijumf, Vuškovića nema ni na klupi