CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe

Por um escritor misterioso
Last updated 31 maio 2024
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
Am dat lovitura! CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
Fază controversată în Hermannstadt - CFR Cluj! Gol anulat de VAR pentru sibieni, după un moment incredibil - Antena Sport
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga, SuperLiga
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
Lovitură imensă pentru revelația sezonului din Liga 1! A încheiat anul pe loc de play-off, dar a fost depunctată cu 9 puncte
Dan Petrescu i-a făcut praf pe jucătorii lui CFR Cluj: Toți și-au luat bilete, au făcut petreceri. Dumnezeu ne-a dat ce am meritat
LIVE TEXT Hermannstadt - CFR Cluj, în ultimul meci al etapei a 18-a
VIDEO Petrolul - FC Hermannstadt, 0-1! Golul lui Daniel Paraschiv din penalty a făcut diferenţa
LIVE VIDEO FC Hermannstadt - Farul, ASTĂZI de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Campioana României debutează la Sibiu, în noul sezon
Rapid - Hermannstadt 0-1. Giuleștenii se prăbușesc într-un final incendiar: Dugandzic ratează din nou penalty, sibienii iau toate punctele!
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Remiză în amicalul cu FC Hermannstadt 👉 1️⃣-1️⃣ Oaspeții au deschis scorul în minutul 54 prin Petrișor Petrescu din lovitură liberă, în timp ce Maglica a