HNL: Rijeka - Osijek 2-1, dva gola Marka Pjace

Por um escritor misterioso
Last updated 09 maio 2024
Marko Pjaca zabio je dva sjajna gola (48., 55.) koja su osigurala tri boda Riječana. Pušić je u 85. minuti smanjio na 2-1 i time začinio završnicu, ali Osijek nije uspio zabiti drugi gol za remi
HNL Nogometaši Dinama pobijedili su na maksimirskom stadionu Osijek –
Pjaca se vratio nakon 7 godina i izveo show. Zabio Osijeku dva gola u sedam minuta
1. HNL - juniori: Marko Pjaca hat-trickom riješio Cibaliju, visoke pobjede i Rijeke i Slavena - Sportnet
BRAVO MAJSTORE! Briljantni Marko Pjaca donio Rijeci važnu pobjedu s dva gola za anale
Rijeka - Osijek 2:1. Rijeka na krilima Marka Pjace došla do važne pobjede na Rujevici - Večernji.hr
RIJEKA - OSIJEK 2:1 Pogledajte sažetak utakmice i briljantne golove Marka Pjace!
Dinamo bio pred remijem, ali ga je spasio gol u zadnjim sekundama
FOTO/VIDEO] Rijeka upisala tri boda protiv Osijeka, dvije majstorije Marka Pjace
Pjaca srušio Osijek i zapalio Rijeku: Zabio dva sjajna gola, bomba i čudesna solo-akcija
Rijeka srušila Osijek, kakvo remek-djelo Marka Pjace; golovi za pamćenje
RIJEKA vs OSIJEK 2:1 (8. kolo, SuperSport HNL 23/24)
Kakva drama na Maksimiru: Dinamo pobijedio Osijek, gol odluke postignut je u 90. minut