Superliga Etapa 7: FCSB - FC Hermannstadt, astăzi, ora 21.30

Por um escritor misterioso
Last updated 30 maio 2024
Superliga  Etapa 7: FCSB - FC Hermannstadt, astăzi, ora 21.30
Arena Națională din Capitală va găzdui începând cu ora 21.30 de minute confruntarea dintre FCSB și Hermannstadt. 3 aprilie 2022, FCSB - Universitatea Craiova 0-2: a fost singura partidă pierdută de roş-albaştri din ultimele nouă disputate în Superliga României pe teren propriu, interval în care au
FCSB - Hermannstadt 4-3, FCSB a facut SHOW in primul meci din campionat! Probleme serioase in aparare: echipa lui Andone a primit 3 goluri
Rapid – Petrolul, singurul meci programat astăzi în SuperLigă - Monitorul de Botoșani
Sold-out rapid la UTA - FCSB! S-au vândut toate biletele cu 6 zile înainte de meci - Eurosport
SuperLiga, etapa a 3-a. FC Botoșani ratează șansa de a deveni lider. Toate rezultatele și clasamentul
FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum arată clasamentul
FC Hermannstadt joacă în deplasare cu FCSB • Star Sibian - Stiri din Sibiu
SuperLiga, etapa a 7-a: Ex. utistul Oroian îi aduce un punct Sibiului în prelungiri, FCSB - la al doilea eșec consecutiv pe „Francisc Neuman” - Sportarad
Hermannstadt - FCSB 2-2 » Remiză cu scântei! Sibienii au irosit „cadoul” de la Dawa
Rapid - Farul și FCSB - Poli Iași se joacă în aceeași zi. Liga a anunțat programul etapei a 6-a - Playsport
Superliga Etapa 11: Universitatea Craiova – FCSB, astăzi, ora 21.30