CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt. Echipa din Gruia ratează

Por um escritor misterioso
Last updated 21 maio 2024
CFR Cluj a pierdut la limită, scor 0-1, confruntarea disputată, luni, în deplasare, cu Hermannstadt. Echipa din Gruia nu a putut urca.
cfr cluj - Evenimentul Zilei
E oficial. Arlauskis s-a întors la CFR Cluj - Evenimentul Zilei
Liga 1, play-off: CFR Cluj vs FCSB 1-1/ Gnohere a egalat in prelungiri - Echipa lui Dica ramane la doua puncte distanta de lider - HotNews.ro
cfr cluj
Hermannstadt, al 14-lea meci fără înfrângere. CFR Cluj ratează șansa de a încheia turul pe primul loc
CFR Cluj - Wikipedia
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Adio schimbare de lider. Neguţ, gol antologic. Clujenii rămân pe locul 2. Sibienii termină turul pe 4
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
CFR Cluj - Lazio, returul pentru calificarea în optimile Conference League. Meciul se joacă cu casa închisă - Evenimentul Zilei
CFR Cluj - FC Voluntari 4-0. Campioana s-a descătușat!
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj - AS Roma 0-2 » Campioana, învinsă în Europa
Catalin Cabuz a explicat rezultatul miraculos din Gruia
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
CFR Cluj U Cluj 4 0. Derby ul Ardealului, câștigat fără drept - meciul de azi cfr cluj (ZJESWL3C)