CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
CFR Cluj 1-0 Hermannstad, BESTIA Vinicius il salveaza pe Petrescu! CFR, CHIN TERIBIL! Fortes putea egala in minutul 94, la singura faza de gol a lui Hermannstadt
live score - citeste toate articolele despre live score - Antena Sport
Momente de panică la amicalul dintre CFR Cluj și Hermannstadt! Cristi Bălgrădean s-a lovit cu capul de bară
Analiza etapei a 17-a din Superliga României: „U” Cluj a învins în Giulești, Sabău i-a dat șah-mat lui Bergodi - Golazzo Club
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
Video Hermannstadt - CFR Cluj 1-1. Sibienii au egalat din penalty pe final. Campioana, fără victorie în deplasare din august
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3, după ce sibienii au reuşit să egaleze. Campioana a dat lovitura pe final prin Malele