CSA Steaua București vs CSM Slatina rezultate live, H2H și echipe

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
CSA Steaua București CSM Slatina rezultate live (video transmisiune în direct) începe in data de 25 sept. 2023 la ora 15:00 în Liga II, Romania.
ACSM Politehnica Iași vs CSA Steaua București rezultate live, H2H și echipe de start
ACASĂ - CSM Târgu Jiu
România - CS Tunari - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1, Final de meci, Gazdele evită înfrângerea în minutul 90 prin golul lui David Matei
S-a încheiat etapa a 7-a din Liga 2 » CSA Steaua se salvează în minutul 90! Rezultatele complete + Clasamentul actualizat
Steaua București – AFC Unirea Constanța – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei
România - AS FC Buzău - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway
STIRI – CSM CORONA BRASOV
România - CSC Dumbrăviţa - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1! Formaţia din Ghencea a scos un punct pe finalul meciului - Antena Sport